High Magician: Difference between revisions
From Elwiki
→Skills
No edit summary |
(→Skills) |
||
Line 108: | Line 108: | ||
| width="40" | [[Image:AishaS5.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS5.png]] | ||
| width="150" | [[Meditation]] | | width="150" | [[Meditation]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:AishaS28.png]] | |||
| width="150" | [[Flame Circle]] | |||
|} | |} | ||