Nature's Sense: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 69 || +15% || +5 MP || +100 MP | | align="left" | 3 || 69 || +15% || +5 MP || +100 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || +??% || +? MP || +??? MP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |