Electron Ball Training: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 52% | | align="left" | 15 || 72 || 52% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 55% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 58% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 61% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 64% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || 67% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||