Skill Tree: Code: Empress: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#FF93AE;"| | |style="background-color:#FF93AE;"| | ||
| Level 60 (5 SP) | | Level 60 (5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:CT1.png|link=Code: Thunderbolt]] | |||
| | |||
|style="background-color:#FF93AE;"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} | |} |
Revision as of 14:34, 11 June 2014
File:CAPassive1.png | Level 35 (4 SP) | ||||
File:CASActive5.png | File:Tesla Shock.png | Level 45 (4 SP) | |||
File:CASActive2.png | Level 50 (4 SP) | ||||
Level 55 (5 SP) | |||||
File:SI Chargingbooster.png | Level 60 (5 SP) | ||||
Level 65 (10 SP) |