Guild:Syllveranda: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| N/A || [[File:GANEW.png]] || SkyeLava || <FONT COLOR= "FFA200">Administrator</FONT> | | N/A || [[File:GANEW.png]] || SkyeLava || <FONT COLOR= "FFA200">Administrator</FONT> | ||
|- | |||
| [[Image:RankS.png]] || [[File:RSNEW.png]] || StarSlash911 || <FONT COLOR= "80FF00">Officer</FONT> | |||
|- | |||
| N/A || [[File:Add.png]] || InuKami16 || <FONT COLOR= "80FF00">Officer</FONT> | |||
|- | |||
| ? || [[File:GANEW.png]] || BLISH7 || <FONT COLOR= "80FF00">Officer</FONT> | |||
|- | |||
| ? || [[File:WSNEW.png]] || Iajino || <FONT COLOR= "80FF00">Officer</FONT> | |||
|- | |||
| ? || [[File:LDNEW.png]] || reagan89 || <FONT COLOR= "a1ffff">Veteran</FONT> | |||
|- | |||
| ? || [[File:CRNEW.png]] || DrainingShot || <FONT COLOR= "a1ffff">Veteran</FONT> | |||
|} | |} |