Consumable: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 324: | Line 324: | ||
| ? | | ? | ||
| ? | | ? | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:Consume 78040.png]] | ||
| ''' | | '''Red Apple''' | ||
| Unknown | | Unknown | ||
| Open William Bboru's | | Open [[Item_Database:_Special#Boxes|William Bboru's Apple Box]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:Consume 78050.png]] | ||
| ''' | | '''Silver Apple''' | ||
| Unknown | | Unknown | ||
| Open William Bboru's | | Open [[Item_Database:_Special#Boxes|William Bboru's Apple Box]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:Consume 78060.png]] | ||
| ''' | | '''Purple Apple''' | ||
| Unknown | | Unknown | ||
| Open | | Open [[Item_Database:_Special#Boxes|William Bboru's Apple Box]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:Consume 78070.png]] | ||
| '''Turquoise Apple''' | | '''Green Apple''' | ||
| Unknown | | Unknown | ||
| Open William Bboru's | | Open [[Item_Database:_Special#Boxes|William Bboru's Apple Box]] | ||
|- | |||
| [[Image:Consume 78080.png]] | |||
| '''Golden Apple''' | |||
| Unknown | |||
| Open [[Item_Database:_Special#Boxes|William Bboru's Apple Box]] | |||
|- | |||
| [[Image:Consume 78090.png]] | |||
| '''Turquoise Apple''' | |||
| Unknown | |||
| Open [[Item_Database:_Special#Boxes|William Bboru's Apple Box]] | |||
|} | |} |