Spiral Blast (Elesis): Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 35: | Line 35: | ||
| ?% | | ?% | ||
| ?% | | ?% | ||
| rowspan= | | rowspan=20 | 1 | ||
| rowspan= | | rowspan=20 | 6 | ||
| rowspan= | | rowspan=20 | 200 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=20 | 10 Seconds | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 2 | | align=left | 2 | ||
Line 67: | Line 67: | ||
| ?% | | ?% | ||
| ?% | | ?% | ||
|-align=center | |||
| align=left | 9 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 10 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 11 | |||
| 329% | |||
| 696% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 12 | |||
| 337% | |||
| 713% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 13 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 14 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 15 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 16 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 17 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 18 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 19 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 20 (M) | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 21 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 22 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 23 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 24 | |||
| ?% | |||
| ?% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{EleSkillsSaber}} | {{EleSkillsSaber}} |