Template:Characters PL: Difference between revisions
From Elwiki
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|[[Image:Unreleased.PNG|link=Niewydane]]<br />[[Niewydane|<span>Niewydane<br></span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Unreleased.PNG|link=Niewydane]]<br />[[Niewydane|<span>Niewydane</span>]] | |[[Image:Unreleased.PNG|link=Niewydane]]<br />[[Niewydane|<span>Niewydane<br></span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:Unreleased.PNG|link=Niewydane]]<br />[[Niewydane|<span>Niewydane</span>]] | ||
|- | |||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: #FF93AE;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:Eve_Base.PNG|54px|link=Eve/pl|Eve]]<br>[[Eve/pl|<span style="color:#FFF;">Eve</span>]]</span> | |||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: #99CCFF;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:Chung_Base_Redo.PNG|54px|link=Chung/pl|Chung]]<br>[[Chung/pl|<span style="color:#FFF;">Chung</span>]]</span> | |||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: #fa9b0a;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:Ara_Base.PNG|54px|link=Ara/pl|Ara]]<br>[[Ara/pl|<span style="color:#FFF;">Ara</span>]]</span> | |||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: #800000;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:Elesis_Base.PNG|54px|link=Elesis/pl|Elesis]]<br>[[Elesis/pl|<span style="color:#FFF;">Elesis</span>]]</span> | |||
|-style="vertical-align:top;" | |-style="vertical-align:top;" | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] |