User:ArualKneza: Difference between revisions
ArualKneza (talk | contribs) No edit summary |
ArualKneza (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{Infobox | |||
|color={{ColorSel|Character|Rena}} | |||
|title=ArualKneza | |||
|image=[[File:ArualKneza.png]] | |||
|label1=Serwer | |||
|data1=Void | |||
|label2=Płeć | |||
|data2=Kobieta | |||
|label3=Data rozpoczęcia gry | |||
|data3= Przełom listopada/grudnia 2014 roku | |||
}} | |||
== Kto to? == | == Kto to? == | ||
Line 19: | Line 30: | ||
Wiodę życie solowego gracza w gildii prywatnej przepełnionej moimi altami. Tak więc teoretycznie gildii brak. | Wiodę życie solowego gracza w gildii prywatnej przepełnionej moimi altami. Tak więc teoretycznie gildii brak. | ||
==Postacie== | |||
{| class="wikitable sortable" cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- | |||
! Server !! Name !! Class !! Level !! Profession | |||
|- | |||
| Void || AkaHoSan || [[File:LKNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || || [[File:RSNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || || [[File:ISNEW.png]] || 70 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || RNoHime || [[File:WSNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || IkariOokami || [[File:GANEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| NA || IkariOokami || [[File:GANEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| PL || IkariOokami || [[File:GANEW.png]] || 76 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || YoruNoHime || [[File:NWNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || JuubiGirl || [[File:EMNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || Supiritto || [[File:VPNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || YumeNoHime || [[File:DWNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || DeathNoRaven || [[File:BMNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || PunchNoOji || [[File:RFNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || || [[File:VCNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || BukiNoHime || [[File:CNNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || NasodoNoHime || [[File:CMNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || IkariOokamii || [[File:CBSNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || ToriNoHime || [[File:SDNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || KitsuNakama || [[File:YRNEW.png]] || 85 || Blacksmith | |||
|- | |||
| Void || xKitsuneHime || [[File:AANEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || xDeathScythe || [[File:GMNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || FireNoHime || [[File:BHNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || HayabusaFire || [[File:CAvNEW.png]] || 85 || Alchemist | |||
|- | |||
| Void || SaikopasuOji || [[File:LPNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || 0uterScience || [[File:MMNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || ParanoicGuy || [[File:DENEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || KyofuNoRura || [[File:DLNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || OokamiNoHime || [[File:NBNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || StormAru || [[File:HBNEW.png]] || 18 || | |||
|- | |||
| Void || CrimsonAru || [[File:BlNEW.png]] || 19 || | |||
|- | |||
| Void || FreiyaAru || [[File:FYNEW.png]] || 67 || Treasure Hunter | |||
|- | |||
| Void || OptimusAru || [[File:MHNEW.png]] || 19 || | |||
|- | |||
| Void || || [[File:ElswordNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || RenaAru || [[File:RenaNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || AishaAru || [[File:AishaNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || RavenAru || [[File:RavenNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || EveAru || [[File:EveNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || ChungAru || [[File:ChungNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || AraAru || [[File:AraNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || || [[File:ElesisNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || AddAru || [[File:AddNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || LuCielAru || [[File:LuCielNEW.png]] || || | |||
|- | |||
| Void || RoseAru || [[File:RoseNEW.png]] || || | |||
|} |
Revision as of 18:12, 16 December 2016
ArualKneza | |
---|---|
Serwer | Void |
Płeć | Kobieta |
Data rozpoczęcia gry | Przełom listopada/grudnia 2014 roku |
Kto to?
Jak zwykle nie mam pomysłu, co o sobie napisać...
Kim jestem?
Dość dobre pytanie. Na pewno tłumaczką. Zajmuję się light novel i anime. Innych rzeczy raczej nie tłumaczę. Z różnych powodów. Można mnie też nazwać autorką. Na wattpad.com można znaleźć parę moich opowiadań/książek. No i z pewnością jestem dziewczyną xD
Gdzie gram?
Bo pytanie, czy gram, byłoby lekko bezsensowne. Okazjonalnie można mnie znaleźć na NA. Większość czasu spędzam jednak na Voidzie.
Moja ulubiona postać?
Brniemy w szczegóły, co? Rena, a konkretnie GA. Choć Rose Freyja depcze jej po piętach (snajperka <3). Z męskich - Raven BM. Chyba łatwo się domyślić, jaki jest mój ulubiony pairing, co nie?
Jaka gildia?
Wiodę życie solowego gracza w gildii prywatnej przepełnionej moimi altami. Tak więc teoretycznie gildii brak.
Postacie
Server | Name | Class | Level | Profession |
---|---|---|---|---|
Void | AkaHoSan | File:LKNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | File:RSNEW.png | 80 | Treasure Hunter | |
Void | File:ISNEW.png | 70 | Treasure Hunter | |
Void | RNoHime | File:WSNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | IkariOokami | File:GANEW.png | 85 | Treasure Hunter |
NA | IkariOokami | File:GANEW.png | 85 | Treasure Hunter |
PL | IkariOokami | File:GANEW.png | 76 | Treasure Hunter |
Void | YoruNoHime | File:NWNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | JuubiGirl | File:EMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | Supiritto | File:VPNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | YumeNoHime | File:DWNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | DeathNoRaven | File:BMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | PunchNoOji | File:RFNEW.png | 80 | Treasure Hunter |
Void | File:VCNEW.png | 80 | Treasure Hunter | |
Void | BukiNoHime | File:CNNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | NasodoNoHime | File:CMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | IkariOokamii | File:CBSNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | ToriNoHime | File:SDNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | KitsuNakama | File:YRNEW.png | 85 | Blacksmith |
Void | xKitsuneHime | File:AANEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | xDeathScythe | File:GMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | FireNoHime | File:BHNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | HayabusaFire | File:CAvNEW.png | 85 | Alchemist |
Void | SaikopasuOji | File:LPNEW.png | 80 | Treasure Hunter |
Void | 0uterScience | File:MMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | ParanoicGuy | File:DENEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | KyofuNoRura | File:DLNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | OokamiNoHime | File:NBNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | StormAru | File:HBNEW.png | 18 | |
Void | CrimsonAru | File:BlNEW.png | 19 | |
Void | FreiyaAru | File:FYNEW.png | 67 | Treasure Hunter |
Void | OptimusAru | File:MHNEW.png | 19 | |
Void | File:ElswordNEW.png | |||
Void | RenaAru | File:RenaNEW.png | ||
Void | AishaAru | File:AishaNEW.png | ||
Void | RavenAru | File:RavenNEW.png | ||
Void | EveAru | File:EveNEW.png | ||
Void | ChungAru | File:ChungNEW.png | ||
Void | AraAru | File:AraNEW.png | ||
Void | File:ElesisNEW.png | |||
Void | AddAru | File:AddNEW.png | ||
Void | LuCielAru | File:LuCielNEW.png | ||
Void | RoseAru | File:RoseNEW.png |