Skill Tree: Iron Paladin ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 35- | | | ||
| | | [[File:SI_SUDDENBURSTER1.png|link=Sudden Burster]] | ||
| 45- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| [[File:STPassive2.png|link=Intermediate Physical Offense Training]] | ||
| | | Level 35 (4 SP) | ||
| 55- | |- | ||
| | | | ||
| | | [[File:Artillery_Nova.png|link=Artillery Nova]] | ||
| | | | ||
|[[File:SI_BURSTWOLF.png|link=Burst Wolf]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SI_IRONHOWLING.png|link=Iron Howling]] | |||
| | |||
| [[File:WonderWall.png|link=Wonder Wall]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| | |||
| Level 50 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SI_LANDDEMOLISHER.png|link=Land Demolisher - Heavy Arms]] | |||
| | |||
| [[File:LD_-_Earthquake.png|link=Land Demolisher - Earthquake]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| [[File:SI_GUARDMASTERY.png|link=Veteran Technique]] | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SI_ADVANCEDMETBOOST.png|link=Advanced Metabolic Boost]] | |||
| | |||
|[[File:SI_STRONGWILL.png|link=Strong Will]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| | |||
| Level 60 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:dS.png|link=Doom Strike]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} |