Skill Tree: Sword Knight: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Armor Break | [[File:ElSkil...") |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
|- | |||
| | |||
| [[File:RPassive1.png|link=Basic_Physical_Defense_Training]] | |||
| | |||
| [[File:ElSkill1.png|link=Mega Slash]] | |||
| [[File:ElSkill4.png|link=Counterattack]] | |||
| 0 SP | |||
|- | |||
| [[File:RPassive2.png|link=Basic Magic Defense Training]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| | |||
| [[File:ElSkill9.png|link=Fatal Fury]] | |||
| | |||
| 5 SP | |||
|- | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:RPassive3.png|link=Basic Strength Training]] | |||
| [[File:ElSkill13.png|link=Flame Geyser]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| | |||
| 10 SP | |||
|- | |||
| [[File:RPassive4.png|link=Basic Magic Training]] | |||
| | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| | |||
| 15 SP | |||
|- | |||
| [[File:RActive2.png|link=Magic Accelerator]] | |||
| | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:ElSkill5.png|link=Assault Slash]] | |||
| | |||
| 20 SP | |||
|- | |||
| [[File:RActive3.png|link=Shield Accelerator]] | |||
| [[File:RActive4.png|link=Power Accelerator]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| | |||
| [[File:ElSkill16.png|link=Counterattack Mastery]] | |||
| 25 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:ElSkill6.png|link=Triple Geyser]] | |||
| [[File:ElSkill2.png|link=Unlimited Blade]] | |||
| | |||
| 30SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:ElSkill12.png|link=Kick]] | |||
| 35 SP | |||
|- | |- | ||
| | | |
Revision as of 02:45, 5 June 2011
File:ElSkill4.png | 0 SP | ||||
5 SP | |||||
10 SP | |||||
15 SP | |||||
20 SP | |||||
25 SP | |||||
30SP | |||||
File:ElSkill12.png | 35 SP | ||||
File:ElSkill5i.png | 40 SP | ||||
45 SP | |||||
File:ElSkill14.png | 50 SP | ||||
55 SP | |||||
File:ElSkill9i.png | 60 SP | ||||
File:ElSkill6i.png | File:ElSkill3.png | 65 SP |