Skill Tree: Tactical Trooper ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#99CCFF;"| [[File:Bombard_Service.png|link=Assist Shelling]] | |style="background-color:#99CCFF;"| [[File:Bombard_Service.png|link=Assist Shelling]] | ||
| Level 60 (5 SP) | | Level 60 (5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Satelliterain.png|link=Satellite Rain]] | |||
| | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| [[File:Bombard_Service.png|link=Assist Shelling]] | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} | |} |
Revision as of 08:36, 1 August 2013
Level 35 (4 SP) | |||||
Level 45 (4 SP) | |||||
Level 50 (4 SP) | |||||
Level 55 (5 SP) | |||||
Level 60 (5 SP) | |||||
File:Satelliterain.png | Level 65 (10 SP) |