Ignition Crow - Incinerator/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
Dysprosium (talk | contribs) No edit summary |
Dysprosium (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! 普通 !! 过热模式 !!普通 !! 过热模式 | ! 普通 !! 过热模式 !!普通 !! 过热模式 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 1781% || 2493% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 1781% || 2493% || rowspan="9" | 10秒 || rowspan="9" | 15秒 || rowspan="9" | 200 MP || rowspan="9" | 15 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1915% || 2680% | | align="left" | 2 || 1915% || 2680% | ||
Line 37: | Line 37: | ||
| align="left" | 5 || 66 || 2315% || 3241% | | align="left" | 5 || 66 || 2315% || 3241% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || | | align="left" | 6 || 70 || 2449% || 3428% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 2716% || 3802% | | align="left" | 7 || 74 || 2582% || 3615% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || rowspan="2" | - || 2716% || 3802% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 2850% || 3989% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |