Iron Body - Strong: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
! Damage Increase !! Duration | ! Damage Increase !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 20% || 5 Seconds || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 20% || rowspan="3" | 5 Seconds || rowspan="19" | 100 MP || rowspan="19" | 15 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 22% | | align="left" | 2 || 22% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 41 || 24% | | align="left" | 3 || 41 || 24% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 44 || 26% || 6 Seconds | | align="left" | 4 || 44 || 26% || rowspan="5" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || 28% | | align="left" | 5 || 47 || 28% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || 30% | | align="left" | 6 || 50 || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 53 || 32% | | align="left" | 7 || 53 || 32% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || 34% | | align="left" | 8 || 56 || 34% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || 36% || 7 Seconds | | align="left" | 9 || 59 || 36% || rowspan="5" | 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 62 || 38% | | align="left" | 10 || 62 || 38% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 65 || 40% | | align="left" | 11 || 65 || 40% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || 42% | | align="left" | 12 || 68 || 42% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 44% || | | align="left" | 13 || 71 || 44% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || rowspan="6" | ?? || 46% || rowspan="5" | 8 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 48% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 50% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 52% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 54% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 56% || rowspan="1" | 9 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |