Thorn Vine Trap: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 24: | Line 24: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Damage (Physical) !! Max Hits !! Duration !! MP Usage !! Cooldown !! Bleed Chance !! Bleed Damage !! Bleed Duration | ! Skill Level !! Required Level !! Damage (Physical) !! Max Hits !! Duration !! MP Usage !! Cooldown !! Bleed Chance !! Bleed Damage !! Bleed Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 196% || rowspan="14" | 6 || rowspan="14" | 10 Seconds || rowspan="14" | 30 MP || rowspan="14" | 5 Seconds || rowspan=14 | 10% || rowspan=14 | 50% of average <br>attack power || rowspan=14 | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 202% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 36 || | | align="left" | 3 || 36 || 209% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 39 || | | align="left" | 4 || 39 || 215% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 42 || | | align="left" | 5 || 42 || 221% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 45 || | | align="left" | 6 || 45 || 228% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 48 || | | align="left" | 7 || 48 || 234% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 51 || | | align="left" | 8 || 51 || 241% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 54 || | | align="left" | 9 || 54 || 247% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 57 || | | align="left" | 10 || 57 || 253% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 60 || | | align="left" | 11 || 60 || 260% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 63 || | | align="left" | 12 || 63 || 266% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || | | align="left" | 13 || 66 || 272% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 72 || | | align="left" | 14 || 69 || 279% | ||
|- | |||
| align="left" | 15 || 72 || 285% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 292% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 298% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |