Land Demolisher: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 54: | Line 54: | ||
| rowspan="1" | 100% per hit | | rowspan="1" | 100% per hit | ||
| rowspan="1" | 21s | | rowspan="1" | 21s | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | |||
| rowspan="1" | 1843% | |||
| rowspan="1" | 116% per hit | |||
| rowspan="1" | 25s | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |