Mastermind/pl: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 88: | Line 88: | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Dynamo Factory == | |||
[[File:Summon.gif|290x216px|thumb|Drone Summoning]] | |||
[[File:Switch.gif|290x216px|thumb|Install Switching]] | |||
'''Stwórca'''/[[Mastermind/pl|Geniusz]] posiada unikalną funkcję, która wspomaga go w walce - Dynamo Factory (Fabryka Dynama) | |||
*Używając 30PDY (0 w Trybie Dynama), Add tworzy "Drona Fabryki Dynama", który podąża za nim. Wtedy też Add może 'zainstalować' polecenie ataku, które aktywuje drona. | |||
*Istnieje również możliwość przełączania między 'instalacjami' kosztem 30PDY (0 w Trybie Dynama). | |||
*Tworzenie drona lub przełączanie między 'instalacjami' rani cele. | |||
*Podczas przełączania 'instalacji', wszystkie inne 'instalacje' ładują się przez 3 sekundy. | |||
*Dzięki przywołaniu drona zyskuje się 1KD. | |||
*Różne 'instalacje' zmieniają wygląd drona. | |||
<br> | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#9F81F7;" | |||
! colspan="5" | Dron Fabryki Dynama | |||
|- style="background:#9F81F7;" | |||
! rowspan="2" | Obrażenia !! rowspan="2" | Przyzwanie !! colspan="2" | Zużyte PDY !! rowspan="2" | Regeneracja | |||
|- style="background:#9F81F7;" | |||
! Normalnie !! W trybie Dynama | |||
|- | |||
| - || 30 Sekund || 30 PDY || 0 PDY || 3 Sekundy | |||
|} | |||
=== Aktualizacje === | |||
* 03/20/2014 KR | |||
**Koszt aktywacji/zmiany Trybu Dynama został zredukowany z 50 na 30PD. | |||
**Czas między 'instalacją' a aktywacją został zmniejszony z 5 na 3 sekundy. | |||
**Dodano falę uderzeniową zarówno do aktywacji, jak i zmiany. | |||
== Skills == | == Skills == |