Magic Resistance Mastery: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
m (Text replacement - "(\[\[|link *=) *Counterattack *\]\]" to "$1Counter Attack]]") |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || +15.5% || 15% || 45% | | align="left" | 5 || 71 || +15.5% || 15% || 45% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || +18.8% || 18% || 54% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || +22.1% || 21% || 63% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || +25.4% || 24% || 72% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |