Anonymous user
Revolver Cannon: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | (599% M atk * 3) + 866% M atk | |||
| rowspan="1" | (599% M atk * 4) + (599% M atk + 10%) + 999% M atk | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 (M) | |||
| rowspan="1" | (599% M atk * 3) + 866% M atk | |||
| rowspan="1" | (599% M atk * 4) + (599% M atk + 10%) + 999% M atk | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 (M) | |||
| rowspan="1" | (599% M atk * 3) + 866% M atk | | rowspan="1" | (599% M atk * 3) + 866% M atk | ||
| rowspan="1" | (599% M atk * 4) + (599% M atk + 10%) + 999% M atk | | rowspan="1" | (599% M atk * 4) + (599% M atk + 10%) + 999% M atk |