Shadow's Contract: Difference between revisions
From Elwiki
m
→Skill Information
Line 24: | Line 24: | ||
! Active !! Special Active | ! Active !! Special Active | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 2% || 4% || 5% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 2% || 4% || 5% || rowspan=12 | 3 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 4% || 8% || 10% | | align="left" | 2 || 4% || 8% || 10% | ||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 16% || 32% || 40% | | align="left" | 8 || 73 || 16% || 32% || 40% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 18% || 36% || 45% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 20% || 40% || 50% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 85 || 22% || 44% || 55% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 89 || 24% || 48% || 60% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |