Intense Showtime: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 26: | Line 26: | ||
| align="left" | 2 || 51 || || | | align="left" | 2 || 51 || || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || -30% || -50% | | align="left" | 3 || 59 || -10% || -30% | ||
|- | |||
| align="left" | Master || ?? || -30% || -50% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |