Paranoia: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 65 || 2394% || 3591% || 4788% || rowspan=2 | 1 || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | 1 || rowspan=2 | 300 MP || rowspan=2 | 180 Seconds || rowspan=2 | [[Image:ElWater.png|link=El's Essence]] x1 | | align="left" | 65 || 2394% || 3591% || 4788% || rowspan=2 | 1 || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | 1 || rowspan=2 | 300 MP || rowspan=2 | 180 Seconds || rowspan=2 | [[Image:ElWater.png|link=El's Essence]] x1 | ||
|- | |||
| align="left" | [Enhanced] 79 || 2873% || 4309% || 5745% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |