Sandbox:Elsword Mobile Skills: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 132: | Line 132: | ||
| align="left" | 9 || 35 || 792% || 908 | | align="left" | 9 || 35 || 792% || 908 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || rowspan= | | align="left" | 10 || rowspan=4 | 2 || 38 || 825% || 990 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 41 || 858% || 1073 | | align="left" | 11 || 41 || 858% || 1073 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 44 || 891% || 1155 | | align="left" | 12 || 44 || 891% || 1155 | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 47 || 924% || 1238 | |||
|} | |} | ||
Line 154: | Line 156: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 43 || 150% || 146 | | align="left" | 5 || 43 || 150% || 146 | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 48 || 154% || 200 | |||
|} | |} | ||