Death by Revolver: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "'''[Passive]'''" to "{{SkillType|P}}") |
Darkwerwolf (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 69 || 30% || 30% || 12% (175% → 187%) || 30% | | align="left" | 3 || 69 || 30% || 30% || 12% (175% → 187%) || 30% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 40% || 35% || 16% (175% → 191%) || 40% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |