Flying Kite/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
m (Text replacement - "'''[特殊活性:超越的]'''" to "{{SkillTypeCN|SA|B}}") |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|气力消耗|10}} | | {{SkillTextCN|气力消耗|10}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|飞燕}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |