Sharpen Arrow/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
m (Text replacement - "'''[被动技]'''" to "{{SkillTypeCN|P}}") |
(→技能信息) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || 30% || 30% | | align="left" | 3 || 68 || 30% || 30% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 40% || 40% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |