User:Hatoko: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|[[File:CNTransNEW.png]] | |[[File:CNTransNEW.png]] | ||
|BulletsStorm | |BulletsStorm | ||
| Lv.98 | |Lv.98 | ||
|- | |- | ||
|[[File:DWTransNEW.png]] | |[[File:DWTransNEW.png]] | ||
|HecateAsada | |HecateAsada | ||
|Lv.98 | |Lv.98 | ||
|- | |- | ||
|[[File:StTTransNEW.png]] | |[[File:StTTransNEW.png]] | ||
|G__________ | |G__________ | ||
|Lv.84 | |||
|- | |||
|[[File:CAvNEW.png]] | |||
|NotGonnaCool | |||
|Lv.84 | |Lv.84 | ||
|- | |- | ||
Line 29: | Line 29: | ||
|[[File:SDNEW.png]] | |[[File:SDNEW.png]] | ||
|E__________ | |E__________ | ||
|Lv.82 | |Lv.82 | ||
|- | |- | ||
Line 38: | Line 34: | ||
|SymphoScales | |SymphoScales | ||
|Lv.80 | |Lv.80 | ||
|- | |||
|[[File:ChATransNEW.png]] | |||
|Alne | |||
|Lv.73 | |||
|- | |||
|[[File:NBNEW.png]] | |||
|Snackable | |||
|Lv.62 | |||
|- | |||
|[[File:CBSNEW.png]] | |||
|SmallOreo | |||
|Lv.62 | |||
|- | |- | ||
|[[File:TTNEW.png]] | |[[File:TTNEW.png]] | ||
|BreadChaser | |BreadChaser | ||
|Lv. | |Lv.60 | ||
|} | |} |