Laby/Skills/de: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
SweetBunnyx3 (talk | contribs) (Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Spezialaktiv === {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1...") |
SweetBunnyx3 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:LabySkill2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Inner Aurora/de|???]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:LabySkill3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[???]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:LabySkill4.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[This Guy!/de|???]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:LabySkill6.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Splash Splash/de|???]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:LabySkill7.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[???]] {{Locked SkillDE|Basic}} | ||
|} | |} | ||
Line 33: | Line 30: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:LabySkill1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[-]] | | align="center" width="150" | [[Bang Bang/de|???]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:LabySkill5.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Andromeda!/de|???]] | |||
|} | |} | ||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:CSZE.png]] | | width="40" | [[Image:CSZE.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Extreme Heavenly Love/de| | | align="center" width="150" | [[Extreme Heavenly Love/de|Himmliche Liebe]] {{Locked SkillDE|Couple}} | ||
|} | |} | ||
|} | |} |