User:叶孤城: Difference between revisions
From Elwiki
→Characters
Line 15: | Line 15: | ||
! <font color="33ffff">'''El<br>Resonance'''</font> !! Server !! Class !! ID !! Level !! Guild | ! <font color="33ffff">'''El<br>Resonance'''</font> !! Server !! Class !! ID !! Level !! Guild | ||
|- | |- | ||
| rowspan="11" | <font color="33ffff">'''257'''</font> || rowspan="11" |CN<br>[[Image:Chinese_Flag.png]]<br>Solace || [[Image:ASNEW.png]] || | | rowspan="11" | <font color="33ffff">'''257'''</font> || rowspan="11" |CN<br>[[Image:Chinese_Flag.png]]<br>Solace || [[Image:ASNEW.png]] || 艾莉丝斯普林斯 || 99 || rowspan="1" |春天的樱花 | ||
|- | |- | ||
| [[Image:OSNEW.png]] || 北大校长郝平 || 99 || rowspan="1" | | | [[Image:OSNEW.png]] || 北大校长郝平 || 99 || rowspan="1" | |执事咖啡厅| | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Icon - Metamorphy.png]] || 珂学院院士 || 99 || rowspan=" | | [[Image:Icon - Metamorphy.png]] || 珂学院院士 || 99 || rowspan="2" |钉宫同好会 | ||
|- | |||
| [[Image:CCNEW.png]] || 雷子灵枪 || 99 | |||
|- | |- | ||
| [[Image:ASNEW.png]] || 钉宫凪 || 99 || rowspan="1" |棠梨映雪 | | [[Image:ASNEW.png]] || 钉宫凪 || 99 || rowspan="1" |棠梨映雪 | ||
|- | |- | ||
| [[Image:FPNEW.png]] || Candyseven || 99 || rowspan="1" |光辉的大复合神殿 | | [[Image:FPNEW.png]] || Candyseven || 99 || rowspan="1" |光辉的大复合神殿 | ||
|- | |||
| [[Image:Icon_-_Centurion.png ]] || 星屑雾雨 || 99 || rowspan="1" |光之晨曦 | |||
|} | |} |