Dead Cross/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
(→技能信息) |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|露|4}} | | {{SkillTextCN|露|4}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|MP|20%}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
(→技能信息) |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|露|4}} | | {{SkillTextCN|露|4}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|MP|20%}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits