Tactical Trooper: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Tree
Line 29: | Line 29: | ||
<br> | <br> | ||
=== [[ | === Skill Tree === | ||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed" cellpadding="10" | |||
| colspan=6 | | |||
|- | |||
| [[File:RPassive1.png|link=Basic_Physical_Defense_Training]] | |||
| | |||
| [[File:Brutal Swing.png|link=Brutal Swing]] | |||
| | |||
| [[File:Reload.png|link=Reload]] | |||
| 0 SP | |||
|- | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:RPassive2.png|link=Basic Magic Defense Training]] | |||
| | |||
| [[File:Scare Chase.png|link=Scare Chase]] | |||
| | |||
| 5 SP | |||
|- | |||
| [[File:RPassive3.png|link=Basic Strength Training]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:Lunatic Blow.png|link=Lunatic Blow]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| | |||
| 10 SP | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:RPassive4.png|link=Basic Magic Training]] | |||
| | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:SiegeShelling.png|link=Siege Shelling]] | |||
| 15 SP | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:RActive3.png|link=Shield Accelerator]] | |||
| | |||
| [[File:Detonation.png|link=Detonation]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 20 SP | |||
|- | |||
| [[File:RActive4.png|link=Power Accelerator]] | |||
| [[File:RActive2.png|link=Magic Accelerator]] | |||
| | |||
| | |||
| [[File:AbilityCannoneer.png|link=Ability Cannoneer]] | |||
| 25 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Gigantic Impact.png|link=Gigantic Impact]] | |||
| [[File:Aceldama.png|link=Aceldama]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 30SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Aiming Shot.png|link=Aiming Shot]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 35 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:WonderWall.png|link=Wonder Wall]] | |||
| [[File:ElasticBomb.png|link=Elastic Bomb]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 40 SP | |||
|- | |||
| [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG|link=Intermediate Magic Training]] | |||
| [[File:Reload Up.png|link=Reload Mastery]] | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 45 SP | |||
|- | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| | |||
| [[File:DreadChase.png|link=Dread Chase]] | |||
| | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 50 SP | |||
|- | |||
| [[File:Magic Attack Advanced Buff.PNG|link=Magic Adrenaline]] | |||
| [[File:ConvertedWarhead.png|link=Converted Warhead]] | |||
| | |||
| [[File:MarkOfCommander.png|link=Mark of Commander]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 55 SP | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:CannoneerWithstanding.png|link=Cannoneer Withstanding]] | |||
| | |||
| [[File:BigBangStream.png|link=Big Bang Stream]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 60 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:ChaosCannon.png|link=Chaos Cannon]] | |||
| [[File:CarpetBombing.png|link=Carpet Bombing]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 65 SP | |||
|- | |||
| [[File:ReactiveArmor.png|link=Reactive Armor]] | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Cannon Strike.png|link=Cannon Strike]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 70 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:AutoMortar.png|link=Automatic Mortar]] | |||
| | |||
| [[File:MAM.png|link=Mobile Armored Mode]] | |||
| 75 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:TactField.png|link=Tactical Field]] | |||
| | |||
| 80 SP | |||
|} | |||
<br> | <br> |