Veteran Commander: Difference between revisions
From Elwiki
→Skills
(→Skills) |
(→Skills) |
||
Line 288: | Line 288: | ||
| width="40" | [[Image:AOM.png]] | | width="40" | [[Image:AOM.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Activate Overheat Mode]] | | align="center" width="150" | [[Activate Overheat Mode]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:AirSlicer.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Air Slicer]] | |||
|} | |} | ||