High Magician: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 264: | Line 264: | ||
{| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[Image:AishaS30.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Magic Missile]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[Image:AishaS30.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Chain Lightning]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:AishaS9.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Blizzard Shower]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:AishaS6.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Blaze Step]] | |||
|} | |} | ||