Rushing Sword: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 30: | Line 30: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 356% | | 356% | ||
| rowspan= | | rowspan=25 | 1~3 | ||
| rowspan= | | rowspan=25 | 25~75 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=25 | 6 Seconds | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 2 | | align=left | 2 | ||
Line 113: | Line 113: | ||
| 40 | | 40 | ||
| 516% | | 516% | ||
|- align=center | |||
| align=left | 22 | |||
| 40 | |||
| ?% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 23 | |||
| 40 | |||
| ?% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 24 | |||
| 40 | |||
| 540% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 25 | |||
| 40 | |||
| 548% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Tips and Detail == | == Tips and Detail == |