Experience Table: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| 19 || 60,300 || || 64,300 || 65,700 || 65,700 || 68,000 || 81,600 | | 19 || 60,300 || || 64,300 || 65,700 || 65,700 || 68,000 || 81,600 | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 20 || 70,900 || 76,300 || 76,300 || 78,100 || 78,100 || 81,100 || 98,100 | ||
|- | |- | ||
| 21 || | | 21 || 82,800 || 90,000 || 90,000 || 92,300 || 92,300 || 96,200 || 117,300 | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || 96,400 || 106,000 || 105,900 || 108,800 || 108,800 || || 139,900 | ||
|- | |- | ||
| 23 || | | 23 || 111,800 || || 124,300 || 128,000 || 128,000 || 134,400 || 166,300 | ||
|- | |- | ||
| 24 || | | 24 || 129,200 || 145,800 || || 150,300 || 150,300 || 158,400 || 197,200 | ||
|- | |- | ||
| 25 || | | 25 || 148,300 || 169,700 || 169,600 || 175,400 || 175,400 || 185,500 || | ||
|- | |- | ||
| 26 || | | 26 || 169,900 || 197,200 || || 204,300 || 204,300 || 216,800 || | ||
|- | |- | ||
| 27 || | | 27 || 193,900 || || || 237,200 || 237,200 || 252,700 || | ||
|- | |- | ||
| 28 || | | 28 || 220,600 || 263,700 || 263,600 || 274500 || 274,500 || 293,500 || | ||
|- | |- | ||
| 29 || | | 29 || 250,500 || || || 317,500 || 317,500 || 340,800 || | ||
|- | |- | ||
| 30 || | | 30 || 284,800 || || || 368,000 || 368,000 || 396,400 || | ||
|- | |- | ||
| 31 || | | 31 || 322,500 || || 405,200 || 425,200 || 425,200 || 459,900 || | ||
|- | |- | ||
| 32 || | | 32 || 365,300 || 468,000 || 467,600 || 492,000 || 492,000 || 534,100 || 515,900 | ||
|- | |- | ||
| 33 || | | 33 || 412,200 || 538,300 || 537,800 || 567,200 || 567,200 || 618,200 || 596,200 | ||
|- | |- | ||
| 34 || | | 34 || 464,200 || 617,900 || 617,300 || 652,800 || 652,800 || 714,200 || 687,700 | ||
|- | |- | ||
| 35 || | | 35 || 522,600 || 709,300 || || 751,300 || 751,300 || 825,200 || 793,300 | ||
|- | |- | ||
| 36 || | | 36 || 587,000 || 812,400 || 811,700 || 862,700 || 862,700 || 1,070,200 || 913,100 | ||
|- | |- | ||
| 37 || | | 37 || 656,900 || 927,000 || 926,100 || 987,000 || 987,000 || 1,478,800 || 1,046,900 | ||
|- | |- | ||
| 38 || | | 38 || 734,600 || 1,057,000 || 1,055,900 || 1,128,200 || 1,128,200 || || 1,199,500 | ||
|- | |- | ||
| 39 || | | 39 || 822,800 || 1,208,400 || || 1,293,200 || 1,293,200 || || 1,378,000 | ||
|- | |- | ||
| 40 || | | 40 || 919,200 || 1,379,500 || || 1,480,100 || 1,480,100 || 3,973,400 || 1,580,800 | ||
|- | |- | ||
| 41 || 1, | | 41 || 1,027,300 || 1,576,500 || || 1,695,900 || 1,695,900 || || 1,815,300 | ||
|- | |- | ||
| 42 || 1, | | 42 || 1,147,700 || 1,801,700 || || 1,943,200 || 1,943,200 || || 2,084,700 | ||
|- | |- | ||
| 43 || 1, | | 43 || 1,280,100 || 2,056,500 || || 2,223,700 || 2,223,700 || || 2,390,900 | ||
|- | |- | ||
| 44 || 1, | | 44 || 1,425,400 || 2,343,700 || || 2,540,800 || 2,540,800 || || 2,738,000 | ||
|- | |- | ||
| 45 || 1, | | 45 || 1,585,900 || 2,668,700 || || 2,900,600 || 2,900,600 || || 3,132,500 | ||
|- | |- | ||
| 46 || | | 46 || 1,763,000 || 3,035,800 || 3,031,700 || 3,308,100 || 3,308,100 || || 3,580,400 | ||
|- | |- | ||
| 47 || | | 47 || 1,956,000 || 3,446,200 || ||3,764,900 || 3,764,900 || || 4,083,600 | ||
|- | |- | ||
| 48 || 2, | | 48 || 2,167,700 || 3,906,700 || 3,901,000 || 4,278,900 || 4,278,900 || ||4,651,100 | ||
|- | |- | ||
| 49 || | | 49 || 2,405,900 || 4,437,900 || || 4,872,900 || 4,872,900 || || 5,308,000 | ||
|- | |- | ||
| 50 || | | 50 || 2,670,200 || 5,045,800 || || 5,554,400 || 5,554,400 || || 6,063,000 | ||
|- | |- | ||
| 51 || | | 51 || 2,965,000 || 5,743,500 || 5,734,400 || 6,338,200 || 6,338,200 || || | ||
|- | |- | ||
| 52 || | | 52 || 3,287,900 || 6,531,300 || || 7,225,500 || 7,225,500 || || | ||
|- | |- | ||
| 53 || | | 53 || 3,643,400 || 7,423,200 || 7,410,800 || 8,232,400 || 8,232,400 || || | ||
|- | |- | ||
| 54 || | | 54 || 4,036,400 || 8,434,600 || 8,420,200 || 9,377,000 || 9,377,000 || || | ||
|- | |- | ||
| 55 || | | 55 || 4,467,200 || 9,573,300 || 9,556,500 || 10,668,700 || 10,668,700 || || | ||
|- | |- | ||
| 56 || | | 56 || 4,941,000 || 10,856,800 || || 12,128,000 || 12,128,000 || || | ||
|- | |- | ||
| 57 || | | 57 || 5,458,100 || 12,292,900 || || 13,765,000 || 13,765,000 || || | ||
|- | |- | ||
| 58 || | | 58 || 6,024,400 || 13,903,600 || || 15,605,200 || 15,605,200 || || | ||
|- | |- | ||
| 59 || | | 59 || 6,655,800 || 15,746,900 || || 17,715,200 || 17,715,200 || || | ||
|- | |- | ||
| 60 || | | 60 || 7,359,000 || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| 61 || | | 61 || 8,136,200 || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| 62 || | | 62 || 8,988,100 || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| 63 || | | 63 || 9,929,200 || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| 64 || | | 64 || 10,966,300 || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| 65 || 19, | | 65 || 12,101,100 || || || || || || | ||
|- | |||
| 66 || 13,339,900 || || || || || || | |||
|- | |||
| 67 || 14,702,300 || || || || || || | |||
|- | |||
| 68 || 16,183,400 || || || || || || | |||
|- | |||
| 69 || 17,838,100 || || || || || || | |||
|- | |||
| 70 || 19,674,000 || || || || || || | |||
|} | |} | ||
________________________________ | ________________________________ | ||
{{Guides}} | {{Guides}} |