Reckless Fist/Skills-FR: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
m (→Passif) |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:IA.png]] | | width="40" | [[File:IA.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Infernal Arms/fr|Poing infernal]] | | align="center" width="150" | [[Infernal Arms/fr|Poing infernal]] {{Locked SkillFR|Hyper1}} | ||
|} | |} | ||
Line 18: | Line 18: | ||
| width="40" | [[Image:Nuclear.png]] | | width="40" | [[Image:Nuclear.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Nuclear/fr|Attaque nucléaire]] | | width="150" align="center" | [[Nuclear/fr|Attaque nucléaire]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:EarthCrush.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Earth Crush/fr|Explosion terrestre]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Arcenemy.png]] | | width="40" | [[Image:Arcenemy.png]] | ||
Line 23: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Wild Charge.png]] | | width="40" | [[Image:Wild Charge.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Wild Charge/fr|Assaut sauvage]] [[Image: | | align="center" width="150" | [[Wild Charge/fr|Assaut sauvage]] {{Locked SkillFR|Advanced}} | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:GroundCrusher.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Ground Crusher/fr|Briseur de terre]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:RFSactive1.png]] | | width="40" | [[Image:RFSactive1.png]] | ||
Line 57: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Spritualised Fury.PNG]] | | width="40" | [[Image:Spritualised Fury.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Subliminal Rage/fr|Grosse colère]] | | align="center" width="150" | [[Subliminal Rage/fr|Grosse colère]] {{Locked SkillFR|Expert}} | ||
|} | |} | ||
|} | |} |