User:Kauz: Difference between revisions
From Elwiki
m
no edit summary
mNo edit summary |
|||
Line 19: | Line 19: | ||
| align="left" | 7 || [[File:Icon_-_Innocent_(Ishtar).png]] [[File:Icon_-_Innocent_(Chevalier).png]] || '''Vogelfleisch''' || 99 | | align="left" | 7 || [[File:Icon_-_Innocent_(Ishtar).png]] [[File:Icon_-_Innocent_(Chevalier).png]] || '''Vogelfleisch''' || 99 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || [[File:ChiNEW.png]] [[File:DLNEW.png]] || Anonyma || | | align="left" | 8 || [[File:ChiNEW.png]] [[File:DLNEW.png]] || Anonyma || 61 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || [[File:DiaNEW.png]] [[File:DemNEW.png]] || Allerleirauh || 54 | | align="left" | 9 || [[File:DiaNEW.png]] [[File:DemNEW.png]] || Allerleirauh || 54 | ||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || [[File:FYNEW.png]]|| Notaerztin || 42 | | align="left" | 14 || [[File:FYNEW.png]]|| Notaerztin || 42 | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || [[File:HBNEW.png]]|| Tankgirl || 1 | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || [[File:BlNEW.png]]|| Wandervogel || 1 | |||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || [[File:OptNEW.png]]|| Kitz || 58 | | align="left" | 15 || [[File:OptNEW.png]]|| Kitz || 58 | ||
Line 42: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || [[File:BMNEW.png]]|| Kauzz || 44 | | align="left" | 19 || [[File:BMNEW.png]]|| Kauzz || 44 | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || [[File:OTNEW.png]]|| Hadervogel || 5 | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || [[File:WTNEW.png]]|| Habenichts || 1 | |||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 || [[File:WSNEW.png]]|| Zukkini || 60 | | align="left" | 20 || [[File:WSNEW.png]]|| Zukkini || 60 | ||
Line 47: | Line 55: | ||
| align="left" | 22 || [[File:NWNEW.png]]|| Amrenabeere || 42 | | align="left" | 22 || [[File:NWNEW.png]]|| Amrenabeere || 42 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 24 || [[File: | | align="left" | 24 || [[File:EENEW.png]]|| Zeitgeist || 42 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 25 || [[File:APNEW.png]]|| Pechbringer || 99 | | align="left" | 25 || [[File:APNEW.png]]|| Pechbringer || 99 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 27 || [[File:FGNEW.png]]|| Klatschmohn || 1 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 24 || [[File:DCTransNEW.png]]|| Gespenst || 87 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 27 || [[File:ShGNEW.png]]|| PakChoi || 1 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 28 || [[File:Icon_-_Aether_Sage.png]]|| Algengruetze || 99 | | align="left" | 28 || [[File:Icon_-_Aether_Sage.png]]|| Algengruetze || 99 | ||
|- | |||
| align="left" | 29 || [[File:DMNEW.png]] || Homulilly || 1 | |||
|- | |- | ||
| align="left" | 29 || [[File:DWTransNEW.png]] || Walpurga || 76 | | align="left" | 29 || [[File:DWTransNEW.png]] || Walpurga || 76 | ||
Line 63: | Line 73: | ||
| align="left" | 1 || [[File:Icon_-_Eternity_Winner.png]] || '''Spektrophob''' || 99 | | align="left" | 1 || [[File:Icon_-_Eternity_Winner.png]] || '''Spektrophob''' || 99 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || [[File:Icon_- | | align="left" | 1 || [[File:Icon_-_Nisha_Labyrinth.png]] || Pechvogel || 99 | ||
|- | |||
| align="left" | 1 || [[File:Icon_-_Shining_Romantica.png]] || Baehmon || 72 |