Intermediate Magic Offense Training: Difference between revisions
From Elwiki
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Over Taker]]<br /> | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Over Taker]]<br /> | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv5<br /> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Weapon Taker]]<br /> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv5<br /> | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv5<br /> | ||
|- | |- |