Soul Extortion: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| [[Royal Guard]] || Lv. 20 || 25 || 3 | | [[Royal Guard]] || Lv. 20 || 25 || 3 | ||
|} | |||
<br> | |||
== Skill Information == | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}}" | |||
! Skill Level !! Required Level !! Damage ( Edit ) !! MP Usage !! Cooldown | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 25 || % x2 || rowspan="21" | 150 MP || rowspan="21" | _ Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || ? || % x2 | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || - || 1801% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |