Shade Illusion: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
|||
Line 28: | Line 28: | ||
! Damage Reduction || Duration | ! Damage Reduction || Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 1379% || 20% || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 1379% || 20% || 10 seconds || rowspan="9" | 200 MP || rowspan="9" | 18 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1482% || | | align="left" | 2 || 1482% || 23% || 11 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 1586% || | | align="left" | 3 || 58 || 1586% || 26% || 13 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 1689% || | | align="left" | 4 || 62 || 1689% || 29% || 14 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 1793% || | | align="left" | 5 || 66 || 1793% || 32% || 16 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 1896% || | | align="left" | 6 || 70 || 1896% || 35% || 17 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 2000% || | | align="left" | 7 || 74 || 2000% || 37% || 19 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 78 || | | align="left" | 8 || 78 || 2103% || 40% || 20 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 78 || 2206% || 43% || 21 seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |