Extreme Heavenly Love: Difference between revisions
From Elwiki
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| [[Elsword]] | | [[Elsword]] | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=8 | Lv.2 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=8 | [[Wedding System|(Just)Couple]] | ||
|- | |- | ||
| [[Rena]] | | [[Rena]] | ||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| [[Ara]] | | [[Ara]] | ||
|- | |||
| [[Elesis]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |