Rune Mastery: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 0.5% || 4% || 2% | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 0.5% || 4% || 2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || || || | | align="left" | 2 || 1% || 8% || 4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || || || | | align="left" | 3 || 53 || 1.5% || 12% || 6% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 57 || 2% || 16% || 8% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 61 || 2.5% || 20% || 10% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 65 || 3% || 24% || 12% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 69 || 3.5% || 28% || 14% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 73 || 4% || 32% || 16% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |