Harpoon Spear: Difference between revisions
From Elwiki
Line 38: | Line 38: | ||
<tabber> | <tabber> | ||
NA= | NA= | ||
{ | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:lightgrey" | |||
! rowspan="3" | Skill Level !! rowspan="3" | Level Required !! colspan="6" | Damage (Magical) !! colspan="6" | Max Hits !! rowspan="3" | MP Usage !! rowspan="3" | Cooldown | |||
|- style="background:lightgrey" | |||
! colspan="2" | Spear !! colspan="2" | Initial Explosion !! colspan="2" | Chain Bursts !! rowspan="2" | Spear !! rowspan="2" | Initial Explosion !! rowspan="2" | Chain Bursts | |||
|- style="background:lightgrey" | |||
! Normal !! Overheat !! Normal !! Overheat !! Normal !! Overheat | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || || || || || || || rowspan="20" | 1 || rowspan="20" | 1 || rowspan="20" | 7 | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || 121% || 168% || 2054% || 2876% || 47% || 67% | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 26 || 125% || 174% || 2118% || 2966% || 49% || 69% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 29 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 32 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 35 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 38 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 41 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 44 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 47 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 50 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 53 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 56 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 59 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 62 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 65 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 68 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 71 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || || || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 77 || || || || || || | |||
|} | |||
|-| | |-| | ||
KR= | KR= |