Gigantic Impact: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <span style="font-weight: bold;">MP Usage</span><br> | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <span style="font-weight: bold;">MP Usage</span><br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage''' | | colspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage''' | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Impact''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Shockwave''' | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
Line 29: | Line 32: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | | ||
<br>30 seconds<br> <br> | <br>30 seconds<br> <br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 2394% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 2394% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 478% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
| rowspan="1" | 2933% | | rowspan="1" | 2933% | ||
| rowspan="1" | 586% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | ||
| rowspan="1" | 3472% | | rowspan="1" | 3472% | ||
| rowspan="1" | 694% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | ||
| rowspan="1" | 4011% | | rowspan="1" | 4011% | ||
| rowspan="1" | 802% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | 4215% | | rowspan="1" | 4215% | ||
|} | | rowspan="1" | 843% | ||
|} | |||
== Additional Notes == | == Additional Notes == |