Skill Tree: Deadly Chaser/fr: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |style="background-color:#99CCFF;"| | ||
| Niveau 60 (5 PC) | | Niveau 60 (5 PC) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Outrageous!.png|link=Outrage Strike/fr]] | |||
| | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |||
| Niveau 65 (10 PC) | |||
|} | |} |