User:ArualKneza: Difference between revisions
ArualKneza (talk | contribs) |
ArualKneza (talk | contribs) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
| Void || AkaHoSan || [[File:LKNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | | Void || AkaHoSan || [[File:LKNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || KasaiNoOoji || [[File:RSNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || KenNoOoji || [[File:ISNEW.png]] || 70 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || RNoHime || [[File:WSNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | | Void || RNoHime || [[File:WSNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | ||
Line 117: | Line 117: | ||
| Void || PunchNoOji || [[File:RFNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | | Void || PunchNoOji || [[File:RFNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || RNoOoji || [[File:VCNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || BukiNoHime || [[File:CNNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | | Void || BukiNoHime || [[File:CNNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | ||
Line 155: | Line 155: | ||
| Void || OptimusAru || [[File:MHNEW.png]] || 19 || | | Void || OptimusAru || [[File:MHNEW.png]] || 19 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ArmeAru || [[File:LENEW.png]] || 15 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ErbluhenAru || [[File:LANEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ElswordAru || [[File:ElswordNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || RenaAru || [[File:RenaNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || AishaAru || [[File:AishaNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || BaseRavenAru || [[File:RavenNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || EveAru || [[File:EveNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ChungAru || [[File:ChungNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || AraAru || [[File:AraNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ElesisAru || [[File:ElesisNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || RoseAru || [[File:RoseNEW.png]] || | | Void || AddAru || [[File:AddNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |||
| Void || LuCielAru || [[File:LuCielNEW.png]] || 20 || | |||
|- | |||
| Void || RoseAru || [[File:RoseNEW.png]] || 20 || | |||
|- | |||
| Void || BaseAinAru || [[File:AinNEW.png]] || 20 || | |||
|} | |} |
Revision as of 18:37, 22 February 2017
ArualKneza | |
---|---|
Serwer | Void |
Płeć | Żeńska |
Data rozpoczęcia gry | Przełom listopada/grudnia 2014 roku |
Strona | ArualKneza |
Kto to?
Jak zwykle nie mam pomysłu, co o sobie napisać...
Kim jestem?
Dość dobre pytanie. Na pewno tłumaczką. Zajmuję się light novel i anime. Innych rzeczy raczej nie tłumaczę. Z różnych powodów. Można mnie też nazwać autorką. Na wattpad.com można znaleźć parę moich opowiadań/książek. No i z pewnością jestem dziewczyną xD
Gdzie gram?
Bo pytanie, czy gram, byłoby lekko bezsensowne. Okazjonalnie można mnie znaleźć na NA. Większość czasu spędzam jednak na Voidzie.
Moja ulubiona postać?
Brniemy w szczegóły, co? Rena, a konkretnie GA. Choć Rose Freyja depcze jej po piętach (snajperka <3). Z męskich - Raven BM. Chyba łatwo się domyślić, jaki jest mój ulubiony pairing, co nie?
Jaka gildia?
Wiodę życie solowego gracza w gildii prywatnej przepełnionej moimi altami. Tak więc teoretycznie gildii brak.
Jakieś jeszcze pytania? Jeśli tak, od czegoś jest dyskusja ↑
Progres (aktualizowany raz w tygodniu)
Tłumaczenie:
Anime: 1/12, oczekiwanie na nowy odcinek
Light novel:
Tom 1
Rozdział 0: zakończony
Rozdział 1: zakończone
Rozdział 2: ponowne tłumaczenie - 20%
Rozdział 3: oczekiwanie na sprawdzenie/ponowne tłumaczenie
Rozdział 4: tłumaczenie - 5%
Rozdział 5: oczekiwanie
Tom 2: oczekiwanie
Tom 3: oczekiwanie
Tom 4: oczekiwanie
Tom 5: oczekiwanie
Tom 6: oczekiwanie
Tom 7: oczekiwanie
Tom 8: brak angielskiego tłumaczenia
Postacie
Serwer | IGN | Klasa | Poziom | Profesja |
---|---|---|---|---|
Void | AkaHoSan | File:LKNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | KasaiNoOoji | File:RSNEW.png | 80 | Treasure Hunter |
Void | KenNoOoji | File:ISNEW.png | 70 | Treasure Hunter |
Void | RNoHime | File:WSNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | IkariOokami | File:GANEW.png | 85 | Treasure Hunter |
NA | IkariOokami | File:GANEW.png | 88 | Treasure Hunter |
PL | IkariOokami | File:GANEW.png | 76 | Treasure Hunter |
Void | YoruNoHime | File:NWNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | JuubiGirl | File:EMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | Supiritto | File:VPNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | YumeNoHime | File:DWNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | DeathNoRaven | File:BMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | PunchNoOji | File:RFNEW.png | 80 | Treasure Hunter |
Void | RNoOoji | File:VCNEW.png | 80 | Treasure Hunter |
Void | BukiNoHime | File:CNNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | NasodoNoHime | File:CMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | IkariOokamii | File:CBSNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | ToriNoHime | File:SDNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | KitsuNakama | File:YRNEW.png | 85 | Blacksmith |
Void | xKitsuneHime | File:AANEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | xDeathScythe | File:GMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | FireNoHime | File:BHNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | HayabusaFire | File:CAvNEW.png | 85 | Alchemist |
Void | SaikopasuOji | File:LPNEW.png | 80 | Treasure Hunter |
Void | 0uterScience | File:MMNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | ParanoicGuy | File:DENEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | KyofuNoRura | File:DLNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | OokamiNoHime | File:NBNEW.png | 85 | Treasure Hunter |
Void | StormAru | File:HBNEW.png | 18 | |
Void | CrimsonAru | File:BlNEW.png | 19 | |
Void | FreiyaAru | File:FYNEW.png | 67 | Treasure Hunter |
Void | OptimusAru | File:MHNEW.png | 19 | |
Void | ArmeAru | File:LENEW.png | 15 | |
Void | ErbluhenAru | File:LANEW.png | 20 | |
Void | ElswordAru | File:ElswordNEW.png | 20 | |
Void | RenaAru | File:RenaNEW.png | 20 | |
Void | AishaAru | File:AishaNEW.png | 20 | |
Void | BaseRavenAru | File:RavenNEW.png | 20 | |
Void | EveAru | File:EveNEW.png | 20 | |
Void | ChungAru | File:ChungNEW.png | 20 | |
Void | AraAru | File:AraNEW.png | 20 | |
Void | ElesisAru | File:ElesisNEW.png | 20 | |
Void | AddAru | File:AddNEW.png | 20 | |
Void | LuCielAru | File:LuCielNEW.png | 20 | |
Void | RoseAru | File:RoseNEW.png | 20 | |
Void | BaseAinAru | File:AinNEW.png | 20 |