Divine Aura: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || +40 Seconds || -19% | | align="left" | 8 || 73 || +40 Seconds || -19% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || +45 Seconds || -21% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || +50 Seconds || -23% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 85 || +55 Seconds || -25% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 89 || +60 Seconds || -27% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 93 || +65 Seconds || -29% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 97 || +70 Seconds || -31% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 101 || +75 Seconds || -33% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 105 || +80 Seconds || -35% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 109 || +85 Seconds || -37% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 113 || +90 Seconds || -39% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 117 || +95 Seconds || -41% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 121 || +100 Seconds || -43% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |