Tiger Stance 4: Raging Wave: Difference between revisions
From Elwiki
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 68 || 80% || 351% | | align="left" | 8 || 68 || 80% || 351% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 72 || 83% || 363% | |||
|-| | |-| | ||
KR= | KR= |
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 68 || 80% || 351% | | align="left" | 8 || 68 || 80% || 351% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 72 || 83% || 363% | |||
|-| | |-| | ||
KR= | KR= |