Shockwave - Divider/it: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 76 || 277% | | align="left" | 18 || 76 || 277% | ||
|} | |||
| align="left" | 19 || 79 || 285% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 82 || 291% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |