Mortal Blow: Difference between revisions
From Elwiki
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| 20 || 67 || 1410% | | 20 || 67 || 1410% | ||
|- | |||
| 21 || - || 1439% | |||
|- | |||
| 22 || - || 1467% | |||
|- | |||
| 23 || - || 1495% | |||
|- | |||
| 24 || - || 1524% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| 20 || 67 || 1410% | | 20 || 67 || 1410% | ||
|- | |||
| 21 || - || 1439% | |||
|- | |||
| 22 || - || 1467% | |||
|- | |||
| 23 || - || 1495% | |||
|- | |||
| 24 || - || 1524% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |